Knihárstvo Hanzlík
  • Knihárstvo Hanzlík

V jednom útulnom dvore v Trnave je jedno malé knihárstvo. Volá sa Knihárstvo Hanzlík. Ako vkročíte do dielne, zacítite poctivé remeslo, vôňu lepidla, oleja, strojov a hlavne kože. Pán Hanzlík v tejto chránenej dielni viaže knihy ale hlavne vyrába krásne zápisníky. Ručná práca je hlavným znakom tradičného výrobného postupu, používa krásne staré vyrezávané kovové raznice a stroje. Nazrite do GALÉRIE a precíťte to. Veľmi radi fotíme takéto poctivé výrobky. :)

Share Button
Mesto Trnava
  • Mesto Trnava

Pre Mesto Trnava fotíme imidžové fotografie mesta a jeho regiónu. Zachytávame jeho atmosféru, ročné obdobia, kultúrne a spoločenské podujatia, život v meste… ako sa trnavčania korzujú, deti hrajú vo fontáne, ľudia idú na omšu do kostola, ako nakupujú na miestnom trhu, ako dozrieva hrozno vo viniciach pod Malými Karpatami… Tešíme sa, že naše zábery sú použité na propagáciu mesta v jeho reprezentatívnych materiáloch, ako sú knihy, kalendáre, na webových stránkach či plagátoch. Výber zopár záberov môžete vidieť v GALÉRII.

Share Button
Trnavský rínek
  • Trnavský rínek

Trnavský rínek je mestský trh, ktorý sa koná približne štyrikrát do roka v Trnave. Jeho cieľom je dávať priestor lokálnym výrobcom, predajcom, neziskovým organizáciám a občianskym iniciatívam s cieľom podporiť komunitný život mesta. Nájdete tu poctivo, hand made a s láskou vyrábané výrobky – od domácich klobás, cez zeleninu, vínko, prírodnú kozmetiku, hračky, textil až po bižutériu. Koná sa vždy na niektorej z krásnych historických uličiek, čím v Trnave oživuje verejný priestor a láka ľudí do ulíc. Súčasťou je aj zaujímavý sprievodný program – koncerty, diskusie, divadielka pre deti či workschopy. Či už jarný veľkonočný, letný, jesenný alebo špeciálny vianočný – všetky majú vždy jedinečnú atmosféru, ktorú radi sprostredkovávame prostredníctvom našich fotografií. Boli už tieto pekné rínkovské soboty:
VIDIEŤ VIAC…

Share Button
svadbolina
  • svadbolina

Janka Jurišičová tvorí pod značkou svadbolina. Špecializuje sa na svadobný servis – plánovanie svadby, realizáciu svadobnej výzdoby, výrobu, predaj a prenájom svadobných dekorácií, svadobných doplnkov pre ženícha, nevestu aj svadobčanov ako motýliky, čelenky, pierka... Všetky výrobky vyrába hand made. Podieľame sa na produkcii fotografií jej tvorby. Fotografie jej výrobkov máme k nahliadnutiu v našej GALÉRII. Tvoríme spolu fotenia štylizovaných svadieb a rande, kde sú prezentované jej výrobky a svadobné inšpirácie a prostredníctvom nich vám ponúkame nafotenie pekných zaľúbených príbehov. S našej spolupráce vznikli už tieto krásne galérie:
VIDIEŤ VIAC…

Share Button
Kucinko hand made
  • Kucinko hand made

Evka Matejková tvorí pod značkou Kucinko hand made a šije krásne výrobky z látok – hračky, macíkov, anjelikov, bábiky, dekorácie, úžitkový textil, brošne… Jej výrobky sú vysoko kvalitné a prepracované do každého detailu. Sú veselé, farebné a prinesú do každej domácnosti alebo detskej izbičky veľa radosti. Všetky tieto pekné vecičky môžete nakúpiť v jej obchodíku na sashe.sk/kucinko. Nahliadnite aj do našej GALÉRIE vybraných fotografií vecičiek, ktoré sme pre Kucinka nafotili.

Share Button
Vila Vilôčka
  • Vila Vilôčka

Vila Vilôčka je milý kamenný obchodík, ktorý krášli v Trnave Štefánikovu ulicu. Nájdete tu samé pekné veci – praktické do domácnosti, dekoratívne na ozdobenie domčeka, prírodnú kozmetiku a veľa iných rôznych drobností, ktorými vždy urobíte radosť sebe alebo niekomu inému. Všetko s nádychom vidieka a Provensálska. Tešíme sa z našej spolupráce. Ukážky pekných vecí, ktoré tam môžete nájsť si pozrite v našej GALÉRII.

Share Button