čo a ako

čo

Fotíme portréty rodiny, detí, zaľúbencov, partie kamarátov, škôlkárov a všelikoho koho Vám napadne. Zachytíme Vaše životné udalosti, spoločenské alebo rodinné, slávnostné i tie obyčajné, no za to nie menej dôležité.
Svadba, oslava, stužková ale aj rodinná pohoda pri obede, na terase, prechádzka s deťmi alebo so psom, ako sa deti hrajú, ako chytáte ryby, ako sa bicyklujete alebo len tak sa tešíte zo života. Práve z takýchto "obyčajných" chvíľ môžu vzniknúť tie najkrajšie momentky.
Urobíme kvalitné fotografie vašich produktov s dôrazom na detail, od drobných šperkov cez jedlo po interiéry. 
V prípade záujmu Vám vieme poskytnúť aj ďalšie súvisiace služby - vyvolanie fotiek, ich zarámovanie alebo návrh a spracovanie 
fotoknihy.

kde

Chceme využívať prirodzené prostredie klientov, pretože tam sú uvoľnení a cítia sa dobre. Či už doma, na dvore, na chate, v parku, na ulici, kdekoľvek, kde sa Vám páči. Je to len na Vás, ako sa rozhodnete. Prvoradé je, aby ste sa cítili prirodzene a dobre. Taktiež radi odporučíme zaujímavé a pekné lokality.
Fotíme vonku, v prírode, na prirodzenom svetle ale aj v "ateliéri".
Našu štúdiovú techniku vieme zbaliť a v priebehu chvíle premeniť priestory vášho domu, či bytu na improvizovaný fotoateliér.

 

ako

Pracujeme spoločne vo dvojici. Sme tak schopní rýchlejšie reagovať a zachytiť viac živých a prirodzených záberov. Ako pár muža a ženy prinášame dvojaký pohľad na to isté a naše fotografie môžu byť rôznorodejšie. Viac informácií o nás a o tom ako a prečo fotíme sa dočítate aj tu.
Upravené fotografie dostanete v praktickom malom náhľadovom rozlíšení a vo vysokom rozlíšení, aby ste si ich mohli vytlačiť na akýkoľvek veľký formát. Dodanie je do 4 - 5 týždňov. Všetky odovzdané fotografie prejdú nám charakteristikou úpravou. Ich počet nie je striktne obmedzený, bude závisieť od Vami zvolených požiadaviek. Ponúkame štandardné balíčky, ale radi vyhovieme Vašim požiadavkám a cenu môžeme upraviť podľa individuálnych okolností. V prípade záujmu Vám zašleme ponukový list, kde nájdete všetky informácie.

za čo

Fotenie portrétov ponúkame v dvoch možnostiach - balíček mini a balíček klasik. Fotografovanie svadby bude závisieť od toho, či chcete zachytiť svadobný deň celý alebo len jeho časti.  Rovnako aj pri fotografovaní udalostí a produktov je cena veľmi špecifická v závislosti od druhu udalosti, druhu produktov a Vašich požiadaviek. Cenu navyšujú náklady na pohonné hmoty podľa vzdialenosti k miestu fotografovania.
Ako bolo spomenuté už vyššie, naša ponuka obsahuje štandardizované balíčky. Radi však vyhovieme Vašim individuálnym požiadavkám, všetko je o vzájomnej dohode. V prípade záujmu Vám zašleme ponukový list, kde nájdete všetky praktické informácie a cenník. Neváhajte nás kontaktovať.

 

 

Share Button